GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Ohër, Maqedonia e Veriut

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

10:26OhërStacioni Ohër

Jotso Turs
250den

08:00KumanovëStacioni Kumanovë

11:26OhërStacioni Ohër

Biser-Prom
250den

20:00KumanovëStacioni Kumanovë

23:26OhërStacioni Ohër

Galeb
250den

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:30KumanovëStacioni Kumanovë

07:02ShkupStacioni Shkup

Shtuz
?den
2
Ndërrim në: Jotso TursPritja: 30 minuta
3

07:32ShkupStacioni Shkup

10:26OhërStacioni Ohër

Jotso Turs
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
1

06:30KumanovëStacioni Kumanovë

07:02ShkupStacioni Shkup

Joco Tours
?den
2
Ndërrim në: Jotso TursPritja: 30 minuta
3

07:32ShkupStacioni Shkup

10:26OhërStacioni Ohër

Jotso Turs
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
1

06:30KumanovëStacioni Kumanovë

07:43TetovëStacioni Tetovë

Shtuz
?den
2
Ndërrim në: Jotso TursPritja: 30 minuta
3

08:13TetovëStacioni Tetovë

10:26OhërStacioni Ohër

Jotso Turs
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
1

06:45KumanovëStacioni Kumanovë

07:17ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
2
Ndërrim në: Jotso TursPritja: 15 minuta
3

07:32ShkupStacioni Shkup

10:26OhërStacioni Ohër

Jotso Turs
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

07:32ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta
3

08:00ShkupStacioni Shkup

10:54OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
Çmimi total: 250 den
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

07:32ShkupStacioni Shkup

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta
3

08:00ShkupStacioni Shkup

10:54OhërStacioni Ohër

Galeb
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
Çmimi total: 250 den
1

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

08:13TetovëStacioni Tetovë

Jotso Turs
?den
2
Ndërrim në: GalebPritja: 28 minuta
3

08:41TetovëStacioni Tetovë

10:54OhërStacioni Ohër

Galeb
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
1

07:30KumanovëStacioni Kumanovë

08:02ShkupStacioni Shkup

Edi Tours
?den
2
Ndërrim në: Biser-PromPritja: 30 minuta
3

08:32ShkupStacioni Shkup

11:26OhërStacioni Ohër

Biser-Prom
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
1

07:30KumanovëStacioni Kumanovë

08:43TetovëStacioni Tetovë

Edi Tours
?den
2
Ndërrim në: Biser-PromPritja: 30 minuta
3

09:13TetovëStacioni Tetovë

11:26OhërStacioni Ohër

Biser-Prom
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
1

07:45KumanovëStacioni Kumanovë

08:17ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
2
Ndërrim në: Biser-PromPritja: 15 minuta
3

08:32ShkupStacioni Shkup

11:26OhërStacioni Ohër

Biser-Prom
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 41 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.