GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Fullda, Gjermani

1

09:10KumanovëStacioni Kumanovë

09:42ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 58 minuta
3

10:40ShkupStacioni Shkup

11:40FulldaStacioni Fullda

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
1

09:30KumanovëStacioni Kumanovë

10:02ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 38 minuta
3

10:40ShkupStacioni Shkup

11:40FulldaStacioni Fullda

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
1

09:45KumanovëStacioni Kumanovë

10:17ShkupStacioni Shkup

Senadturs
?den
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 23 minuta
3

10:40ShkupStacioni Shkup

11:40FulldaStacioni Fullda

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
1

09:45KumanovëStacioni Kumanovë

10:17ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
2
Ndërrim në: Nasir ToursPritja: 23 minuta
3

10:40ShkupStacioni Shkup

11:40FulldaStacioni Fullda

Nasir Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.