GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Fano, Itali

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00Strugë

12:00KumanovëStacioni Kumanovë

07:00FanoStacioni Fano

Durmo Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00KumanovëStacioni Kumanovë

10:32ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 58 minuta
3

11:30ShkupStacioni Shkup

07:00FanoStacioni Fano

Durmo Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~21 orë
1

10:30KumanovëStacioni Kumanovë

11:02ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 28 minuta
3

11:30ShkupStacioni Shkup

07:00FanoStacioni Fano

Durmo Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~20 orë, 30 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.