GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Dibër, Maqedonia e Veriut

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:45KumanovëStacioni Kumanovë

18:17ShkupStacioni Shkup

Stuz
?den
2
Ndërrim në: RadikaPritja: 43 minuta
3

19:00ShkupStacioni Shkup

21:15DibërStacioni Dibër

Radika
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 30 minuta
Çmimi total: 250 den
1

18:10KumanovëStacioni Kumanovë

18:42ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
2
Ndërrim në: RadikaPritja: 18 minuta
3

19:00ShkupStacioni Shkup

21:15DibërStacioni Dibër

Radika
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta
Çmimi total: 250 den
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.