GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kumanovë, Maqedonia e Veriut Dibër, Maqedonia e Veriut

05:30KumanovëStacioni Kumanovë

06:02ShkupStacioni Shkup

Jotso Turs
?den
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 28 minuta

06:30ShkupStacioni Shkup

08:45DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta

05:30KumanovëStacioni Kumanovë

06:43TetovëStacioni Tetovë

Jotso Turs
?den
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 28 minuta

07:11TetovëStacioni Tetovë

08:45DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta

07:00KumanovëStacioni Kumanovë

10:26OhërStacioni Ohër

Jotso Turs
250den
Ndërrim në: Hisari GazmendPritja: 44 minuta

11:10OhërStacioni Ohër

12:17DibërStacioni Dibër

Hisari Gazmend
?den
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 17 minuta

07:30KumanovëStacioni Kumanovë

08:02ShkupStacioni Shkup

Edi Tours
?den
Ndërrim në: RadikaPritja: 28 minuta

08:30ShkupStacioni Shkup

10:45DibërStacioni Dibër

Radika
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta

07:30KumanovëStacioni Kumanovë

08:43TetovëStacioni Tetovë

Edi Tours
?den
Ndërrim në: RadikaPritja: 28 minuta

09:11TetovëStacioni Tetovë

10:45DibërStacioni Dibër

Radika
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 15 minuta

08:00KumanovëStacioni Kumanovë

08:32ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 48 minuta

09:20ShkupStacioni Shkup

11:35DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta

08:00KumanovëStacioni Kumanovë

08:32ShkupStacioni Shkup

Biser-Prom
?den
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 48 minuta

09:20ShkupStacioni Shkup

11:35DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta

08:00KumanovëStacioni Kumanovë

09:13TetovëStacioni Tetovë

Biser-Prom
?den
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 48 minuta

10:01TetovëStacioni Tetovë

11:35DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
?den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 35 minuta

08:15KumanovëStacioni Kumanovë

08:47ShkupStacioni Shkup

Pa Percaktuar
?den
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 33 minuta

09:20ShkupStacioni Shkup

11:35DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 20 minuta

08:30KumanovëStacioni Kumanovë

09:02ShkupStacioni Shkup

Rule Turs
?den
Ndërrim në: Gazmend TuristPritja: 18 minuta

09:20ShkupStacioni Shkup

11:35DibërStacioni Dibër

Gazmend Turist
250den
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.