GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kukës, Shqipëri Sukth, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30KukësStacioni Kukës

16:24SukthStacioni Sukth

16:37Durrës

Armed
?Lekë

16:30KukësStacioni Kukës

18:24SukthStacioni Sukth

18:37Durrës

Armed
?Lekë

17:30KukësStacioni Kukës

19:24SukthStacioni Sukth

19:37Durrës

Armed
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30KukësStacioni Kukës

16:37DurrësStacioni Durrës

Armed
400Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 14 minuta
3

16:51DurrësStacioni Durrës

16:58SukthStacioni Sukth

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

14:30KukësStacioni Kukës

16:37DurrësStacioni Durrës

Armed
400Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 16 minuta
3

16:53DurrësStacioni Durrës

17:02SukthStacioni Sukth

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.