GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kryshec, Kosovë Istog, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:31KryshecStacioni Kryshec

07:50PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 10 minuta
3

08:00PejëStacioni Pejë

08:39IstogStacioni Istog

Renesansa
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1.5
1

08:31KryshecStacioni Kryshec

08:50PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: MeliPritja: 10 minuta
3

09:00PejëStacioni Pejë

09:50IstogStacioni Istog

Meli
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 19 minuta
Çmimi total: 1.5
1

11:31KryshecStacioni Kryshec

11:50PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 10 minuta
3

12:00PejëStacioni Pejë

12:39IstogStacioni Istog

Renesansa
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:01KryshecStacioni Kryshec

12:20PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: SamiriPritja: 10 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

13:09IstogStacioni Istog

Samiri
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:31KryshecStacioni Kryshec

12:50PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: KukleciPritja: 10 minuta
3

13:00PejëStacioni Pejë

13:39IstogStacioni Istog

Kukleci
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.