GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Krushë e Vogël, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:35Krushë e VogëlStacioni Krushë e Vogël

12:54PrizrenStacioni Prizren

Meti Comerc
1.5€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 16 minuta
3

13:10PrizrenStacioni Prizren

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 34 minuta
Çmimi total: 6.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.