GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Kranj, Slloveni Suharekë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30KranjStacioni Kranj

05:45SuharekëStacioni Suharekë

R-GASHI
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:30KranjStacioni Kranj

04:15PrishtinëStacioni Prishtinë

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 2 orë, 35 minuta
3

06:50PrishtinëStacioni Prishtinë

08:03SuharekëStacioni Suharekë

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 33 minuta
Çmimi total: 50
1

15:30KranjStacioni Kranj

06:15PrizrenStacioni Prizren

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: Fidani TursPritja: 20 minuta
3

06:35PrizrenStacioni Prizren

07:23SuharekëStacioni Suharekë

Fidani Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 53 minuta
Çmimi total: 50
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.