GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kranë, Shqipëri Sukth, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Konispol

15:40KranëStacioni Kranë

19:49SukthStacioni Sukth

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:40KranëStacioni Kranë

19:40DurrësStacioni Durrës

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 40 minuta
3

20:20DurrësStacioni Durrës

20:32SukthStacioni Sukth

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 52 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.