GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kranë, Shqipëri Bishqethëm, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00Konispol

15:40KranëStacioni Kranë

18:21BishqethëmStacioni Bishqethëm

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:40KranëStacioni Kranë

18:37LushnjeStacioni Lushnje

Anbastar
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 31 minuta
3

19:08LushnjeStacioni Lushnje

19:24BishqethëmStacioni Bishqethëm

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 44 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.