GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Korçë, Shqipëri Sukth, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:00KorçëStacioni Korçë

18:29SukthStacioni Sukth

18:38Durrës

Demokracia 95
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:23KorçëStacioni Korçë

18:18DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 21 minuta
3

18:39DurrësStacioni Durrës

18:48SukthStacioni Sukth

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
1

14:23KorçëStacioni Korçë

18:18DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 26 minuta
3

18:44DurrësStacioni Durrës

18:53SukthStacioni Sukth

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
1

14:23KorçëStacioni Korçë

16:13LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 37 minuta
3

16:50LibrazhdStacioni Librazhd

18:29SukthStacioni Sukth

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
1

14:30KorçëStacioni Korçë

17:33TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
700Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 27 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

18:26SukthStacioni Sukth

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

14:30KorçëStacioni Korçë

17:33TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
700Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 30 minuta
3

18:03TiranëStacioni Tiranë

18:29SukthStacioni Sukth

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 59 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

14:30KorçëStacioni Korçë

16:20LibrazhdStacioni Librazhd

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 30 minuta
3

16:50LibrazhdStacioni Librazhd

18:29SukthStacioni Sukth

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 59 minuta
1

14:53KorçëStacioni Korçë

18:48DurrësStacioni Durrës

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 26 minuta
3

19:14DurrësStacioni Durrës

19:23SukthStacioni Sukth

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
1

15:00KorçëStacioni Korçë

18:03TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Riki TransPritja: 17 minuta
3

18:20TiranëStacioni Tiranë

18:46SukthStacioni Sukth

Riki Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

15:00KorçëStacioni Korçë

18:03TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 27 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

18:56SukthStacioni Sukth

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta
1

15:00KorçëStacioni Korçë

18:03TiranëStacioni Tiranë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 27 minuta
3

18:30TiranëStacioni Tiranë

18:56SukthStacioni Sukth

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 56 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.