GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Korçë, Shqipëri Qerret, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00Ersekë

07:53KorçëStacioni Korçë

11:32QerretStacioni Qerret

11:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

07:00Ersekë

07:53KorçëStacioni Korçë

11:32QerretStacioni Qerret

11:48Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

13:30Ersekë

14:23KorçëStacioni Korçë

18:02QerretStacioni Qerret

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

14:53KorçëStacioni Korçë

18:32QerretStacioni Qerret

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

03:53KorçëStacioni Korçë

06:56TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

07:15TiranëStacioni Tiranë

08:03QerretStacioni Qerret

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 10 minuta
1

03:53KorçëStacioni Korçë

06:56TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Kei Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

07:15TiranëStacioni Tiranë

08:06QerretStacioni Qerret

Kei Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta
1

03:53KorçëStacioni Korçë

06:56TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 34 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:21QerretStacioni Qerret

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta
1

03:53KorçëStacioni Korçë

06:56TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 34 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:21QerretStacioni Qerret

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta
1

03:53KorçëStacioni Korçë

06:56TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 34 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:21QerretStacioni Qerret

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta
1

03:53KorçëStacioni Korçë

06:56TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 34 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:21QerretStacioni Qerret

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta
1

03:53KorçëStacioni Korçë

06:56TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 39 minuta
3

07:35TiranëStacioni Tiranë

08:26QerretStacioni Qerret

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 33 minuta
1

04:00KorçëStacioni Korçë

07:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
700Lekë
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 27 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:21QerretStacioni Qerret

Tisa Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 21 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

04:00KorçëStacioni Korçë

07:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
700Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 27 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:21QerretStacioni Qerret

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 21 minuta
Çmimi total: 700 Lekë
1

04:00KorçëStacioni Korçë

07:03TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
700Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 27 minuta
3

07:30TiranëStacioni Tiranë

08:21QerretStacioni Qerret

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 21 minuta
Çmimi total: 700 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.