GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Korçë, Shqipëri Bishqethëm, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:30KorçëStacioni Korçë

12:06BishqethëmStacioni Bishqethëm

12:31Fier

Star Bus Korça
?Lekë

09:00KorçëStacioni Korçë

12:36BishqethëmStacioni Bishqethëm

13:40Vlorë

Star Bus Korça
?Lekë

10:15KorçëStacioni Korçë

13:51BishqethëmStacioni Bishqethëm

14:16Fier

Çuko
?Lekë

12:00KorçëStacioni Korçë

15:36BishqethëmStacioni Bishqethëm

16:01Fier

Çuko
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

06:00KorçëStacioni Korçë

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
150Lekë
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 18 minuta

09:38LushnjeStacioni Lushnje

09:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

06:00KorçëStacioni Korçë

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
150Lekë
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 18 minuta

09:38LushnjeStacioni Lushnje

09:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

06:00KorçëStacioni Korçë

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
150Lekë
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 18 minuta

09:38LushnjeStacioni Lushnje

09:54BishqethëmStacioni Bishqethëm

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta

06:00KorçëStacioni Korçë

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
150Lekë
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 33 minuta

09:53LushnjeStacioni Lushnje

10:09BishqethëmStacioni Bishqethëm

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 9 minuta

06:00KorçëStacioni Korçë

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
150Lekë
Ndërrim në: Haka TravelPritja: 40 minuta

10:00LushnjeStacioni Lushnje

10:16BishqethëmStacioni Bishqethëm

Haka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta

06:00KorçëStacioni Korçë

09:20LushnjeStacioni Lushnje

Star Bus Korça
150Lekë
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 43 minuta

10:03LushnjeStacioni Lushnje

10:19BishqethëmStacioni Bishqethëm

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta

06:00KorçëStacioni Korçë

07:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Haka TravelPritja: 40 minuta

08:30LibrazhdStacioni Librazhd

10:16BishqethëmStacioni Bishqethëm

Haka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta

06:00KorçëStacioni Korçë

07:50LibrazhdStacioni Librazhd

Star Bus Korça
?Lekë
Ndërrim në: Haka TravelPritja: 40 minuta

08:30LibrazhdStacioni Librazhd

10:16BishqethëmStacioni Bishqethëm

Haka Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 16 minuta

07:53KorçëStacioni Korçë

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

12:06BishqethëmStacioni Bishqethëm

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta

07:53KorçëStacioni Korçë

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta

10:20LibrazhdStacioni Librazhd

12:06BishqethëmStacioni Bishqethëm

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 13 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.