GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kondraq, Shqipëri Golem, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00Himarë

11:28KondraqStacioni Kondraq

14:24GolemStacioni Golem

15:11Tiranë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:28KondraqStacioni Kondraq

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: MangalemiPritja: 23 minuta
3

14:59DurrësStacioni Durrës

15:14GolemStacioni Golem

Mangalemi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

11:28KondraqStacioni Kondraq

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 24 minuta
3

15:00DurrësStacioni Durrës

15:12GolemStacioni Golem

Koha Ekspres
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 44 minuta
1

11:28KondraqStacioni Kondraq

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja ShpkPritja: 24 minuta
3

15:00DurrësStacioni Durrës

15:12GolemStacioni Golem

Shqiponja Shpk
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 44 minuta
1

11:28KondraqStacioni Kondraq

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 29 minuta
3

15:05DurrësStacioni Durrës

15:17GolemStacioni Golem

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
1

11:28KondraqStacioni Kondraq

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 29 minuta
3

15:05DurrësStacioni Durrës

15:17GolemStacioni Golem

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
1

11:28KondraqStacioni Kondraq

14:36DurrësStacioni Durrës

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: FastbasPritja: 29 minuta
3

15:05DurrësStacioni Durrës

15:17GolemStacioni Golem

Fastbas
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 49 minuta
1

11:28KondraqStacioni Kondraq

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

13:50LushnjeStacioni Lushnje

14:31GolemStacioni Golem

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta
1

11:28KondraqStacioni Kondraq

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

13:50LushnjeStacioni Lushnje

14:41GolemStacioni Golem

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 13 minuta
1

11:28KondraqStacioni Kondraq

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: Qani Sh.P.KPritja: 21 minuta
3

13:54LushnjeStacioni Lushnje

14:45GolemStacioni Golem

Qani Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 17 minuta
1

11:28KondraqStacioni Kondraq

13:33LushnjeStacioni Lushnje

Riviera Tours
?Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 23 minuta
3

13:56LushnjeStacioni Lushnje

14:47GolemStacioni Golem

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 19 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.