GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Xërxë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:25KomoranStacioni Komoran

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 10 minuta
3

13:40PrizrenStacioni Prizren

14:11XërxëStacioni Xërxë

Monika
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
Çmimi total: 2
1

12:50KomoranStacioni Komoran

13:55PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
2
Ndërrim në: Syla ToursPritja: 15 minuta
3

14:10PrizrenStacioni Prizren

14:41XërxëStacioni Xërxë

Syla Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 51 minuta
1

12:52KomoranStacioni Komoran

14:01GjakovëStacioni Gjakovë

Kushtrimi Nm
?€
2
Ndërrim në: YlliPritja: 9 minuta
3

14:10GjakovëStacioni Gjakovë

14:29XërxëStacioni Xërxë

Ylli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
1

14:10KomoranStacioni Komoran

15:15PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
?€
2
Ndërrim në: YlliPritja: 15 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

16:06XërxëStacioni Xërxë

Ylli
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
1

14:40KomoranStacioni Komoran

15:45PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
?€
2
Ndërrim në: Zhur ReisenPritja: 15 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

16:36XërxëStacioni Xërxë

Zhur Reisen
2€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 56 minuta
Çmimi total: 2

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.