GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Vlorë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

04:30KomoranStacioni Komoran

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

11:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

04:30KomoranStacioni Komoran

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 1 orë
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

11:58VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15
1

04:30KomoranStacioni Komoran

08:00DurrësStacioni Durrës

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 35 minuta
3

08:35DurrësStacioni Durrës

10:58VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 28 minuta
Çmimi total: 15
1

04:30KomoranStacioni Komoran

08:00DurrësStacioni Durrës

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 1 orë, 5 minuta
3

09:05DurrësStacioni Durrës

11:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.