GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Podujevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:17KomoranStacioni Komoran

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€
2
Ndërrim në: Besiana TravelPritja: 10 minuta
3

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

21:25PodujevëStacioni Podujevë

Besiana Travel
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 8 minuta
Çmimi total: 1

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.