GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Komoran, Kosovë Lezhë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:05KomoranStacioni Komoran

07:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Didi
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 18 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:00LezhëStacioni Lezhë

Atmaxha
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 55 minuta
1

07:08KomoranStacioni Komoran

07:38PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen NTT
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 22 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:00LezhëStacioni Lezhë

Atmaxha
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta
1

07:09KomoranStacioni Komoran

07:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Armend Tours
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 29 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:00LezhëStacioni Lezhë

Atmaxha
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 51 minuta
1

08:30KomoranStacioni Komoran

09:35PrizrenStacioni Prizren

Didi
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 25 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

12:10LezhëStacioni Lezhë

Atmaxha
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 40 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.