GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kllokot, Kosovë Gjilan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00Ferizaj

14:29KllokotStacioni Kllokot

14:49GjilanStacioni Gjilan

Ballkani
1€

13:10Prizren

14:49KllokotStacioni Kllokot

15:09GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
?€

14:20Ferizaj

14:49KllokotStacioni Kllokot

15:09GjilanStacioni Gjilan

Herolindi
1€

14:40Ferizaj

15:09KllokotStacioni Kllokot

15:29GjilanStacioni Gjilan

Hani Trans
1€

15:00Ferizaj

15:29KllokotStacioni Kllokot

15:49GjilanStacioni Gjilan

Merkatori
1€

15:20Ferizaj

15:49KllokotStacioni Kllokot

16:09GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1€

15:40Ferizaj

16:09KllokotStacioni Kllokot

16:29GjilanStacioni Gjilan

Mimoza 93
?€

16:00Ferizaj

16:29KllokotStacioni Kllokot

16:49GjilanStacioni Gjilan

Albani Tours
?€

16:40Ferizaj

17:09KllokotStacioni Kllokot

17:29GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
1€

17:00Ferizaj

17:29KllokotStacioni Kllokot

17:49GjilanStacioni Gjilan

Dritoni-Reisen
1€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.