GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Klagenfurt, Austri Suharekë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:45KlagenfurtStacioni Klagenfurt

06:45SuharekëStacioni Suharekë

Baci Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:45KlagenfurtStacioni Klagenfurt

06:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Baci Tours
?€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 1 orë, 5 minuta
3

07:50PrishtinëStacioni Prishtinë

09:03SuharekëStacioni Suharekë

Didi
?€
Kohëzgjatja totale:~18 orë, 18 minuta
1

14:45KlagenfurtStacioni Klagenfurt

06:45PrizrenStacioni Prizren

Baci Tours
?€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 25 minuta
3

07:10PrizrenStacioni Prizren

07:58SuharekëStacioni Suharekë

Zhur Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~17 orë, 13 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.