GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kijevë, Kosovë Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:38KijevëStacioni Kijevë

12:20PejëStacioni Pejë

Koha
?€
2
Ndërrim në: Edi ToursPritja: 10 minuta
3

12:30PejëStacioni Pejë

12:50DeçanStacioni Deçan

Edi Tours
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Çmimi total: 1.5
1

12:38KijevëStacioni Kijevë

13:20PejëStacioni Pejë

Bashkimi Turist
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 10 minuta
3

13:30PejëStacioni Pejë

13:50DeçanStacioni Deçan

Gramozi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Çmimi total: 1.5
1

16:38KijevëStacioni Kijevë

17:20PejëStacioni Pejë

Orbita
?€
2
Ndërrim në: ErbliniPritja: 10 minuta
3

17:30PejëStacioni Pejë

17:50DeçanStacioni Deçan

Erblini
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:38KijevëStacioni Kijevë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
?€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 10 minuta
3

18:30PejëStacioni Pejë

18:50DeçanStacioni Deçan

Gramozi
1.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 12 minuta
Çmimi total: 1.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.