GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kavajë, Shqipëri Gjonme, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30Durrës

14:55KavajëStacioni Kavajë

16:28GjonmeStacioni Gjonme

17:06Gramsh

Tomlekede
?Lekë

16:00Durrës

16:25KavajëStacioni Kavajë

17:58GjonmeStacioni Gjonme

18:36Gramsh

Tomlekede
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:58KavajëStacioni Kavajë

10:30TiranëStacioni Tiranë

Interbus Vlora
?€
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 15 minuta
3

10:45TiranëStacioni Tiranë

11:52GjonmeStacioni Gjonme

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

10:58KavajëStacioni Kavajë

11:30TiranëStacioni Tiranë

Interbus Vlora
?€
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 15 minuta
3

11:45TiranëStacioni Tiranë

12:52GjonmeStacioni Gjonme

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
1

11:58KavajëStacioni Kavajë

12:30TiranëStacioni Tiranë

Interbus Vlora
?€
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 15 minuta
3

12:45TiranëStacioni Tiranë

13:52GjonmeStacioni Gjonme

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.