GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kashtbardhë, Shqipëri Fushë Krujë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:40Berat

06:31KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

08:48Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

09:22Lezhë

Alfa Day
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:23KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

08:11TiranëStacioni Tiranë

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 9 minuta
3

08:20TiranëStacioni Tiranë

08:49Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 26 minuta
1

06:23KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

08:11TiranëStacioni Tiranë

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 19 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

09:00Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Elalba 1 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 37 minuta
1

06:23KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

08:11TiranëStacioni Tiranë

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 19 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

08:59Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 36 minuta
1

06:23KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

08:11TiranëStacioni Tiranë

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Magic GlobePritja: 19 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

08:59Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Magic Globe
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 36 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

06:23KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

07:36DurrësStacioni Durrës

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Vëllezërit ShpataPritja: 24 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

08:36Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Vëllezërit Shpata
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

06:23KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

07:36DurrësStacioni Durrës

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Rigersi TransPritja: 24 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

08:36Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Rigersi Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

06:23KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

07:36DurrësStacioni Durrës

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Rigersi TransPritja: 24 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

08:36Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Rigersi Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

06:23KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

07:36DurrësStacioni Durrës

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: EigaPritja: 24 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

08:36Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Eiga
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

06:23KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

07:36DurrësStacioni Durrës

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: DurresiPritja: 24 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

08:36Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Durresi
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
1

06:23KashtbardhëStacioni Kashtbardhë

07:36DurrësStacioni Durrës

Poliçani Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Bora TransPritja: 24 minuta
3

08:00DurrësStacioni Durrës

09:00Fushë KrujëStacioni Fushë Krujë

Bora Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 37 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.