GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kamenicë, Kosovë Stamboll, Turqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:30KamenicëStacioni Kamenicë

11:30GjilanStacioni Gjilan

Perparimi
1€
2
Ndërrim në: AlpariPritja: 1 orë, 30 minuta
3

13:00GjilanStacioni Gjilan

02:00StambollStacioni Stamboll

Alpari
40€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 30 minuta
Çmimi total: 41

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.