GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kaçanik, Kosovë Prelezi i Muhaxherve, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:43KaçanikStacioni Kaçanik

14:11FerizajStacioni Ferizaj

Raifi Tours
?€
2
Ndërrim në: N.T.Sh.Veha TransPritja: 9 minuta
3

14:20FerizajStacioni Ferizaj

14:35Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

N.T.Sh.Veha Trans
0.5€
Kohëzgjatja totale:~52 minuta
Çmimi total: 0.5
1

14:00KaçanikStacioni Kaçanik

14:34FerizajStacioni Ferizaj

Raifi Tours
0.5€
2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 11 minuta
3

14:45FerizajStacioni Ferizaj

14:59Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Fehmi-Company
0.5€
Kohëzgjatja totale:~59 minuta
Çmimi total: 1
1

14:53KaçanikStacioni Kaçanik

15:21FerizajStacioni Ferizaj

Elita Tours
?€
2
Ndërrim në: AziziPritja: 9 minuta
3

15:30FerizajStacioni Ferizaj

15:44Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Azizi
0.5€
Kohëzgjatja totale:~51 minuta
Çmimi total: 0.5
1

15:00KaçanikStacioni Kaçanik

15:34FerizajStacioni Ferizaj

Elita Tours
0.5€
2
Ndërrim në: Dritoni-ReisenPritja: 11 minuta
3

15:45FerizajStacioni Ferizaj

15:59Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Dritoni-Reisen
0.5€
Kohëzgjatja totale:~59 minuta
Çmimi total: 1
1

16:00KaçanikStacioni Kaçanik

16:34FerizajStacioni Ferizaj

Elita Tours
0.5€
2
Ndërrim në: Meti TPritja: 11 minuta
3

16:45FerizajStacioni Ferizaj

16:59Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Meti T
1€
Kohëzgjatja totale:~59 minuta
Çmimi total: 1.5
1

17:43KaçanikStacioni Kaçanik

18:10FerizajStacioni Ferizaj

Hani-Com
?€
2
Ndërrim në: N.T.Sh.Veha TransPritja: 10 minuta
3

18:20FerizajStacioni Ferizaj

18:35Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

N.T.Sh.Veha Trans
0.5€
Kohëzgjatja totale:~52 minuta
Çmimi total: 0.5
1

18:00KaçanikStacioni Kaçanik

18:34FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Sh Beka
0.5€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

18:45FerizajStacioni Ferizaj

19:00Prelezi i MuhaxherveStacioni Prelezi i Muhaxherve

Endriti Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë
Çmimi total: 0.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.