GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kaçanik, Kosovë Muhoc, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:20KaçanikStacioni Kaçanik

13:05MuhocStacioni Muhoc

13:56Prishtinë

N.T.Sh Beka
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:43KaçanikStacioni Kaçanik

14:11FerizajStacioni Ferizaj

Raifi Tours
?€
2
Ndërrim në: N.T.Sh.Veha TransPritja: 9 minuta
3

14:20FerizajStacioni Ferizaj

14:28MuhocStacioni Muhoc

N.T.Sh.Veha Trans
0.5€
Kohëzgjatja totale:~45 minuta
Çmimi total: 0.5
1

14:53KaçanikStacioni Kaçanik

15:21FerizajStacioni Ferizaj

Elita Tours
?€
2
Ndërrim në: AziziPritja: 9 minuta
3

15:30FerizajStacioni Ferizaj

15:39MuhocStacioni Muhoc

Azizi
0.5€
Kohëzgjatja totale:~46 minuta
Çmimi total: 0.5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.