GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Muhoc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:45GjilanStacioni Gjilan

18:34FerizajStacioni Ferizaj

Albani Tours
?€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

18:45FerizajStacioni Ferizaj

18:55MuhocStacioni Muhoc

Endriti Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 10 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.