GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kaçanik, Kosovë Babush i Muhaxhërve, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:00KaçanikStacioni Kaçanik

18:34FerizajStacioni Ferizaj

N.T.Sh Beka
0.5€
2
Ndërrim në: Endriti Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

18:45FerizajStacioni Ferizaj

19:05Babush i MuhaxhërveStacioni Babush i Muhaxhërve

Endriti Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 0.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.