GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Jorgucat, Shqipëri Savra, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:35Sarandë

12:11JorgucatStacioni Jorgucat

14:42SavraStacioni Savra

15:58Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

13:30Sarandë

14:06JorgucatStacioni Jorgucat

16:37SavraStacioni Savra

17:53Elbasan

A&R Gucaj
?Lekë

15:00Sarandë

15:36JorgucatStacioni Jorgucat

17:54SavraStacioni Savra

18:04Lushnje

Trans Dea
?Lekë

15:00Konispol

16:03JorgucatStacioni Jorgucat

18:27SavraStacioni Savra

20:15Tiranë

Anbastar
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

12:11JorgucatStacioni Jorgucat

14:52LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 14 minuta

15:06LushnjeStacioni Lushnje

15:16SavraStacioni Savra

Interbus Vlora
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 5 minuta

12:11JorgucatStacioni Jorgucat

14:52LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 16 minuta

15:08LushnjeStacioni Lushnje

15:18SavraStacioni Savra

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 7 minuta

12:11JorgucatStacioni Jorgucat

14:52LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
Ndërrim në: ÇukoPritja: 28 minuta

15:20LushnjeStacioni Lushnje

15:30SavraStacioni Savra

Çuko
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 19 minuta

14:06JorgucatStacioni Jorgucat

16:47LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 21 minuta

17:08LushnjeStacioni Lushnje

17:18SavraStacioni Savra

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta

14:06JorgucatStacioni Jorgucat

16:47LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
Ndërrim në: KompaktPritja: 21 minuta

17:08LushnjeStacioni Lushnje

17:18SavraStacioni Savra

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta

14:06JorgucatStacioni Jorgucat

16:47LushnjeStacioni Lushnje

A&R Gucaj
?Lekë
Ndërrim në: Fjoart TravelPritja: 21 minuta

17:08LushnjeStacioni Lushnje

17:18SavraStacioni Savra

Fjoart Travel
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.