GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Istog, Kosovë Podujevë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:10IstogStacioni Istog

07:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
5€
2
Ndërrim në: Besiana TravelPritja: 13 minuta
3

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:55PodujevëStacioni Podujevë

Besiana Travel
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 6
1

06:10IstogStacioni Istog

07:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
5€
2
Ndërrim në: Sadiku KomPritja: 23 minuta
3

08:10PrishtinëStacioni Prishtinë

09:05PodujevëStacioni Podujevë

Sadiku Kom
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 6
1

07:00IstogStacioni Istog

08:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
5€
2
Ndërrim në: Beni IiPritja: 13 minuta
3

08:50PrishtinëStacioni Prishtinë

09:45PodujevëStacioni Podujevë

Beni Ii
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 6
1

07:00IstogStacioni Istog

08:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
5€
2
Ndërrim në: Zhitia TuristPritja: 23 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:55PodujevëStacioni Podujevë

Zhitia Turist
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 6
1

07:30IstogStacioni Istog

09:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Niku-Tours
5€
2
Ndërrim në: EdonaPritja: 23 minuta
3

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:25PodujevëStacioni Podujevë

Edona
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 6
1

07:30IstogStacioni Istog

09:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Niku-Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Bleri TravelPritja: 23 minuta
3

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:25PodujevëStacioni Podujevë

Bleri Travel
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 1
1

08:25IstogStacioni Istog

10:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
5€
2
Ndërrim në: Llapi T ReisPritja: 18 minuta
3

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:15PodujevëStacioni Podujevë

Llapi T Reis
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 6
1

08:25IstogStacioni Istog

10:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
5€
2
Ndërrim në: DitaPritja: 18 minuta
3

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:15PodujevëStacioni Podujevë

Dita
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 6
1

09:30IstogStacioni Istog

11:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Floriani
5€
2
Ndërrim në: Zhitia TuristPritja: 13 minuta
3

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

12:15PodujevëStacioni Podujevë

Zhitia Turist
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 6
1

09:30IstogStacioni Istog

11:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Floriani
5€
2
Ndërrim në: Sadiku KomPritja: 23 minuta
3

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:25PodujevëStacioni Podujevë

Sadiku Kom
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 55 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.