GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Hodonoc, Kosovë Tërnoc, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:24HodonocStacioni Hodonoc

14:57GjilanStacioni Gjilan

Beki Comerc
?€
2
Ndërrim në: JedinstvoPritja: 18 minuta
3

15:15GjilanStacioni Gjilan

16:28TërnocStacioni Tërnoc

Jedinstvo
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta
1

14:24HodonocStacioni Hodonoc

14:57GjilanStacioni Gjilan

Beki Comerc
?€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 33 minuta
3

15:30GjilanStacioni Gjilan

16:43TërnocStacioni Tërnoc

Maxhari Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 19 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.