GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Tërnoc, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00FerizajStacioni Ferizaj

16:49GjilanStacioni Gjilan

Albani Tours
1€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 26 minuta
3

17:15GjilanStacioni Gjilan

18:28TërnocStacioni Tërnoc

Maxhari Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 28 minuta
Çmimi total: 1
1

18:00FerizajStacioni Ferizaj

18:49GjilanStacioni Gjilan

Herolindi
2.3€
2
Ndërrim në: Maxhari ToursPritja: 11 minuta
3

19:00GjilanStacioni Gjilan

20:13TërnocStacioni Tërnoc

Maxhari Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 13 minuta
Çmimi total: 2.3

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.