GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Hani i Elezit, Kosovë Shtime, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:10Hani i ElezitStacioni Hani i Elezit

12:50FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 10 minuta
3

13:00FerizajStacioni Ferizaj

13:15ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 0.5
1

12:10Hani i ElezitStacioni Hani i Elezit

12:50FerizajStacioni Ferizaj

Era Tours
?€
2
Ndërrim në: Dili ComercPritja: 10 minuta
3

13:00FerizajStacioni Ferizaj

13:19ShtimeStacioni Shtime

Dili Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 9 minuta
1

17:30Hani i ElezitStacioni Hani i Elezit

18:10FerizajStacioni Ferizaj

Hani-Com
?€
2
Ndërrim në: Goni ComPritja: 10 minuta
3

18:20FerizajStacioni Ferizaj

18:35ShtimeStacioni Shtime

Goni Com
0.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 5 minuta
Çmimi total: 0.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.