GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Hamburg, Gjermani Deçan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

22:00HamburgStacioni Hamburg

21:59DeçanStacioni Deçan

Deva Tours
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

22:00HamburgStacioni Hamburg

20:00PejëStacioni Pejë

Deva Tours
100€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 40 minuta
3

20:40PejëStacioni Pejë

21:00DeçanStacioni Deçan

Omega T.
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~23 orë
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.