GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Graçanicë, Kosovë Koretin, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:00Prishtinë

09:19GraçanicëStacioni Graçanicë

10:45KoretinStacioni Koretin

10:52Kamenicë

Dalina
3€

10:40Prishtinë

10:59GraçanicëStacioni Graçanicë

12:25KoretinStacioni Koretin

12:32Kamenicë

Perparimi
3€

13:00Prishtinë

13:19GraçanicëStacioni Graçanicë

14:45KoretinStacioni Koretin

14:52Kamenicë

Perparimi
3€

14:40Prishtinë

14:59GraçanicëStacioni Graçanicë

16:25KoretinStacioni Koretin

16:32Kamenicë

Dalina
3€

16:40Prishtinë

16:59GraçanicëStacioni Graçanicë

18:25KoretinStacioni Koretin

18:32Kamenicë

Perparimi
3€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:59GraçanicëStacioni Graçanicë

09:54GjilanStacioni Gjilan

Victoria Tours
2€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 16 minuta
3

10:10GjilanStacioni Gjilan

10:36KoretinStacioni Koretin

Dalina
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 3
1

14:59GraçanicëStacioni Graçanicë

15:54GjilanStacioni Gjilan

Dalina
2€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 16 minuta
3

16:10GjilanStacioni Gjilan

16:36KoretinStacioni Koretin

Dalina
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 3
1

18:59GraçanicëStacioni Graçanicë

19:54GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
2€
2
Ndërrim në: Victoria ToursPritja: 16 minuta
3

20:10GjilanStacioni Gjilan

20:36KoretinStacioni Koretin

Victoria Tours
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 3
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.