GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Graçanicë, Kosovë Kamenicë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:40Prishtinë

14:59GraçanicëStacioni Graçanicë

16:32KamenicëStacioni Kamenicë

Dalina
3€

16:40Prishtinë

16:59GraçanicëStacioni Graçanicë

18:32KamenicëStacioni Kamenicë

Perparimi
3€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:59GraçanicëStacioni Graçanicë

15:54GjilanStacioni Gjilan

Dalina
2€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 16 minuta
3

16:10GjilanStacioni Gjilan

16:43KamenicëStacioni Kamenicë

Dalina
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
Çmimi total: 3
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.