GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Graçanicë, Kosovë Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:45GraçanicëStacioni Graçanicë

17:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Egnatia
0.8€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 16 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

19:14DeçanStacioni Deçan

Mendi
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 5.8
1

18:45GraçanicëStacioni Graçanicë

19:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
?€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 16 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

21:14DeçanStacioni Deçan

Omega T.
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 5
1

19:25GraçanicëStacioni Graçanicë

19:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 16 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:54DeçanStacioni Deçan

Miroci
5€

Informata

Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.