GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Grabovc, Kosovë Sllatinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00GrabovcStacioni Grabovc

19:18Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Leci Reisen
?€
2
Ndërrim në: EdonisiPritja: 24 minuta
3

19:42Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

19:47SllatinëStacioni Sllatinë

Edonisi
?€
Kohëzgjatja totale:~47 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.