GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gostime, Shqipëri Lumth, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:15Gramsh

05:43GostimeStacioni Gostime

07:09LumthStacioni Lumth

08:10Vlorë

Tomlekede
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:43GostimeStacioni Gostime

06:50LushnjeStacioni Lushnje

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: Elsi TransPritja: 13 minuta
3

07:03LushnjeStacioni Lushnje

07:22LumthStacioni Lumth

Elsi Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

05:43GostimeStacioni Gostime

06:50LushnjeStacioni Lushnje

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: Esli TransPritja: 13 minuta
3

07:03LushnjeStacioni Lushnje

07:22LumthStacioni Lumth

Esli Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 39 minuta
1

05:43GostimeStacioni Gostime

06:50LushnjeStacioni Lushnje

Tomlekede
?Lekë
2
Ndërrim në: Trans-ElPritja: 16 minuta
3

07:06LushnjeStacioni Lushnje

07:25LumthStacioni Lumth

Trans-El
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.