GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Kuqan, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:00Durrës

16:12GolemStacioni Golem

17:52KuqanStacioni Kuqan

18:36Gramsh

Tomlekede
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:11GolemStacioni Golem

16:58TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 17 minuta
3

17:15TiranëStacioni Tiranë

18:15KuqanStacioni Kuqan

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta
1

16:17GolemStacioni Golem

16:55TiranëStacioni Tiranë

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: KucovaPritja: 20 minuta
3

17:15TiranëStacioni Tiranë

18:15KuqanStacioni Kuqan

Kucova
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 58 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.