GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Jalë, Shqipëri

13:45GolemStacioni Golem

14:32TiranëTerminali Lindor

Fastbas
?Lekë
Ndërrim në: Olgeno Travel & Tours
Vozitje: 17 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 16km

15:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

18:30JalëStacioni Jalë

Olgeno Travel & Tours
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta

13:51GolemStacioni Golem

14:38TiranëTerminali Lindor

Piko Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Olgeno Travel & Tours
Vozitje: 17 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 16km

15:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

18:30JalëStacioni Jalë

Olgeno Travel & Tours
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 39 minuta

14:02GolemStacioni Golem

14:49TiranëTerminali Lindor

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Olgeno Travel & Tours
Vozitje: 17 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 16km

15:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

18:30JalëStacioni Jalë

Olgeno Travel & Tours
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 28 minuta

14:09GolemStacioni Golem

14:56TiranëTerminali Lindor

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Ndërrim në: Olgeno Travel & Tours
Vozitje: 17 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 16km

15:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

18:30JalëStacioni Jalë

Olgeno Travel & Tours
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 21 minuta

14:11GolemStacioni Golem

14:58TiranëTerminali Lindor

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Ndërrim në: Olgeno Travel & Tours
Vozitje: 17 minuta për në stacionin tjetërDistanca: 16km

15:30TiranëTerminali Jugor dhe Verior

18:30JalëStacioni Jalë

Olgeno Travel & Tours
12€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.