GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Gramsh, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:20Durrës

06:32GolemStacioni Golem

08:56GramshStacioni Gramsh

Alfa Trans
?Lekë

07:30Durrës

07:42GolemStacioni Golem

10:06GramshStacioni Gramsh

Alfa Trans
?Lekë

14:30Durrës

14:42GolemStacioni Golem

17:06GramshStacioni Gramsh

Tomlekede
?Lekë

16:00Durrës

16:12GolemStacioni Golem

18:36GramshStacioni Gramsh

Tomlekede
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:03GolemStacioni Golem

07:15DurrësStacioni Durrës

Refati-08
?Lekë
2
Ndërrim në: Alfa TransPritja: 15 minuta
3

07:30DurrësStacioni Durrës

10:06GramshStacioni Gramsh

Alfa Trans
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 3 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

07:51GolemStacioni Golem

08:38TiranëStacioni Tiranë

Koha Ekspres
?Lekë
2
Ndërrim në: Kesida Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:49GramshStacioni Gramsh

Kesida Sh.P.K
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 58 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

08:03GolemStacioni Golem

08:50TiranëStacioni Tiranë

Refati-08
?Lekë
2
Ndërrim në: Kesida Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:49GramshStacioni Gramsh

Kesida Sh.P.K
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

12:15GolemStacioni Golem

13:02TiranëStacioni Tiranë

Fastbas
?Lekë
2
Ndërrim në: TomlekedePritja: 28 minuta
3

13:30TiranëStacioni Tiranë

15:19GramshStacioni Gramsh

Tomlekede
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

12:17GolemStacioni Golem

13:04TiranëStacioni Tiranë

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: TomlekedePritja: 26 minuta
3

13:30TiranëStacioni Tiranë

15:19GramshStacioni Gramsh

Tomlekede
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 2 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

12:31GolemStacioni Golem

13:15TiranëStacioni Tiranë

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: TomlekedePritja: 15 minuta
3

13:30TiranëStacioni Tiranë

15:19GramshStacioni Gramsh

Tomlekede
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 48 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

12:33GolemStacioni Golem

13:20TiranëStacioni Tiranë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: TomlekedePritja: 10 minuta
3

13:30TiranëStacioni Tiranë

15:19GramshStacioni Gramsh

Tomlekede
250Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 46 minuta
Çmimi total: 250 Lekë
1

13:57GolemStacioni Golem

14:09DurrësStacioni Durrës

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: TomlekedePritja: 21 minuta
3

14:30DurrësStacioni Durrës

17:06GramshStacioni Gramsh

Tomlekede
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
1

14:02GolemStacioni Golem

14:14DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: TomlekedePritja: 16 minuta
3

14:30DurrësStacioni Durrës

17:06GramshStacioni Gramsh

Tomlekede
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 4 minuta
Çmimi total: 100 Lekë
1

14:06GolemStacioni Golem

14:18DurrësStacioni Durrës

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: TomlekedePritja: 12 minuta
3

14:30DurrësStacioni Durrës

17:06GramshStacioni Gramsh

Tomlekede
100Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 100 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.