GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Ferizaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:11GolemStacioni Golem

16:23DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Cufa-ReisenPritja: 37 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

22:00FerizajStacioni Ferizaj

Cufa-Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 49 minuta
1

16:15GolemStacioni Golem

16:45DurrësStacioni Durrës

F.D.A. Line Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Cufa-ReisenPritja: 15 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

22:00FerizajStacioni Ferizaj

Cufa-Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
1

16:17GolemStacioni Golem

16:29DurrësStacioni Durrës

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Cufa-ReisenPritja: 31 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

22:00FerizajStacioni Ferizaj

Cufa-Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 43 minuta
1

16:17GolemStacioni Golem

16:29DurrësStacioni Durrës

Arjani
?Lekë
2
Ndërrim në: Cufa-ReisenPritja: 31 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

22:00FerizajStacioni Ferizaj

Cufa-Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 43 minuta
1

16:32GolemStacioni Golem

16:44DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Cufa-ReisenPritja: 16 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

22:00FerizajStacioni Ferizaj

Cufa-Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 28 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.