GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Dukat i Ri, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Tiranë

13:47GolemStacioni Golem

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

16:58Himarë

Riviera Tours
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:57GolemStacioni Golem

13:09DurrësStacioni Durrës

Argjiro SH.P.K
?€
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 26 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 8 minuta
1

13:07GolemStacioni Golem

13:19DurrësStacioni Durrës

Kompakt
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 16 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 58 minuta
1

13:11GolemStacioni Golem

13:23DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 12 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
1

13:44GolemStacioni Golem

14:25LushnjeStacioni Lushnje

Mangalemi
?Lekë
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 13 minuta
3

14:38LushnjeStacioni Lushnje

16:05Dukat i RiStacioni Dukat i Ri

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 21 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.