GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Golem, Shqipëri Drenas, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:32GolemStacioni Golem

16:44DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Abria ToursPritja: 16 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

22:00DrenasStacioni Drenas

Abria Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 28 minuta
1

16:32GolemStacioni Golem

16:44DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 46 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

22:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 58 minuta
1

16:36GolemStacioni Golem

16:51DurrësStacioni Durrës

Tibe Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 39 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

22:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 54 minuta
1

16:41GolemStacioni Golem

16:53DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 37 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

22:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 49 minuta
1

16:42GolemStacioni Golem

17:00DurrësStacioni Durrës

Ledjan
?Lekë
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 30 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

22:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 48 minuta
1

16:45GolemStacioni Golem

16:57DurrësStacioni Durrës

Alfa Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 33 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

22:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
1

16:45GolemStacioni Golem

17:15DurrësStacioni Durrës

F.D.A. Line Bus
?Lekë
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 15 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

22:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 45 minuta
1

16:51GolemStacioni Golem

17:03DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 27 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

22:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 39 minuta
1

17:02GolemStacioni Golem

17:14DurrësStacioni Durrës

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 16 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

22:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 28 minuta
1

17:03GolemStacioni Golem

17:15DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 15 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

22:30DrenasStacioni Drenas

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 27 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.