GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Gjirokastër, Shqipëri Dushk, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

15:33DushkStacioni Dushk

17:10Tiranë

Tirka 2000
?€

14:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

16:48DushkStacioni Dushk

18:40Tiranë

Tirka 2000
?€

15:15GjirokastërStacioni Gjirokastër

17:33DushkStacioni Dushk

18:24Durrës

Kopo Trans
?Lekë

15:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

17:48DushkStacioni Dushk

19:00Tiranë

Argjiro SH.P.K
?€

17:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

19:18DushkStacioni Dushk

21:10Tiranë

Tirka 2000
?€

18:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

20:48DushkStacioni Dushk

22:40Tiranë

Tirka 2000
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

15:21LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 9 minuta
3

15:30LushnjeStacioni Lushnje

15:42DushkStacioni Dushk

Piko Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 42 minuta
1

13:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

15:21LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Llixha 2001Pritja: 9 minuta
3

15:30LushnjeStacioni Lushnje

15:42DushkStacioni Dushk

Llixha 2001
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 42 minuta
1

13:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

15:21LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 9 minuta
3

15:30LushnjeStacioni Lushnje

15:42DushkStacioni Dushk

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 42 minuta
1

13:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

15:21LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

15:41LushnjeStacioni Lushnje

15:53DushkStacioni Dushk

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 53 minuta
1

13:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

15:21LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 27 minuta
3

15:48LushnjeStacioni Lushnje

16:00DushkStacioni Dushk

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~3 orë
1

14:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

16:36LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: A&R GucajPritja: 11 minuta
3

16:47LushnjeStacioni Lushnje

16:59DushkStacioni Dushk

A&R Gucaj
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 29 minuta
1

14:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

16:36LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 14 minuta
3

16:50LushnjeStacioni Lushnje

17:02DushkStacioni Dushk

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 32 minuta
1

14:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

16:36LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
2
Ndërrim në: ArjaniPritja: 24 minuta
3

17:00LushnjeStacioni Lushnje

17:12DushkStacioni Dushk

Arjani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 42 minuta
1

15:15GjirokastërStacioni Gjirokastër

17:21LushnjeStacioni Lushnje

Kopo Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 15 minuta
3

17:36LushnjeStacioni Lushnje

17:48DushkStacioni Dushk

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 33 minuta
1

15:15GjirokastërStacioni Gjirokastër

17:21LushnjeStacioni Lushnje

Kopo Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

17:41LushnjeStacioni Lushnje

17:53DushkStacioni Dushk

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.