GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Skënderaj, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30GjilanStacioni Gjilan

17:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: MedinaPritja: 16 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:03SkënderajStacioni Skënderaj

Medina
2€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 33 minuta
Çmimi total: 4.5
1

18:10GjilanStacioni Gjilan

19:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Buna Tours
2.5€
2
Ndërrim në: BajriqiPritja: 21 minuta
3

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

20:48SkënderajStacioni Skënderaj

Bajriqi
2€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 38 minuta
Çmimi total: 4.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.