GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Serbicë e Poshtme, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00GjilanStacioni Gjilan

09:59PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
5€
2
Ndërrim në: EmraPritja: 11 minuta
3

10:10PrizrenStacioni Prizren

10:25Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

Emra
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 25 minuta
Çmimi total: 5
1

08:00GjilanStacioni Gjilan

09:59PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
5€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 21 minuta
3

10:20PrizrenStacioni Prizren

10:35Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

Atmaxha
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 6
1

08:00GjilanStacioni Gjilan

09:59PrizrenStacioni Prizren

Merkatori
5€
2
Ndërrim në: Syla ToursPritja: 21 minuta
3

10:20PrizrenStacioni Prizren

10:35Serbicë e PoshtmeStacioni Serbicë e Poshtme

Syla Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.