GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Lubizhdë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:30GjilanStacioni Gjilan

19:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alp Comerc
2.5€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 16 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:24LubizhdëStacioni Lubizhdë

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
Çmimi total: 2.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.