GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjilan, Kosovë Kranj, Slloveni

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:02GjilanStacioni Gjilan

16:16PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: R-GASHIPritja: 1 orë, 44 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KranjStacioni Kranj

R-GASHI
50€
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 28 minuta
Çmimi total: 50
1

15:05GjilanStacioni Gjilan

16:19PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: R-GASHIPritja: 1 orë, 41 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KranjStacioni Kranj

R-GASHI
50€
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 25 minuta
Çmimi total: 50
1

15:30GjilanStacioni Gjilan

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Merkatori
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: R-GASHIPritja: 1 orë, 16 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KranjStacioni Kranj

R-GASHI
50€
Kohëzgjatja totale:~14 orë
Çmimi total: 50
1

15:50GjilanStacioni Gjilan

17:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Egnatia
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: R-GASHIPritja: 56 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KranjStacioni Kranj

R-GASHI
50€
Kohëzgjatja totale:~13 orë, 40 minuta
Çmimi total: 50
1

16:10GjilanStacioni Gjilan

17:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Musa Travel
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: R-GASHIPritja: 36 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:30KranjStacioni Kranj

R-GASHI
50€
Kohëzgjatja totale:~13 orë, 20 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.